pátek 5. listopadu 2010

Oblečky pro psy - Ochrana před chladem, větrem, sněhem či deštěm

Oblečky pro psy mají funkci hlavně ochrannou. Chrání psa před nepříznivými vlivy počasí - před deštěm,sněhem, větrem, chladem. Jelikož s námi často žijí psi v domácnosti jsou choulostivější a mohou se venku na procházce nachladit.Zvláště majitelé malých a středních plemen by měli při výběru oblečku pro psa myslet na to, aby chránil nejen záda, ale také bříško. Vnitřní orgány, které jsou umístěny v dutině břišní mohou snado prochladnout.

Oblečky pro psy mohou mít také funkci módní. Také dávám při výběru ochranné vesty či oblečku pro psa něčemu pěknému a kvalitnímu, ale hlavně funkčnímu. Když jsem byla letos na jaře na největším mezinárodním veletrhu chovatelských potřeb InterZoo, byla jsem překvapena, co všechno můžete svému pejskovi pořídit. Sukni s krajkami, šaty s límečkem, sportovní dres, oblek s kravatou, svetr s kapucí, tepláky či rifle...

...Ale také velmi kvalitní voděodolný (watterproof) obleček chránící před větrem a chladem, který je zároveň paropropustný. Obleček je koncipován tak, aby dobře seděl v oblasti hrudníku a břicha a zároveň sloužil jako tepelný izolátor. 4-směrná Lycra® podporuje pružnost, udržuje tvar a umožňuje volný pohyb. Více informací o použitých materiálech a mnoha dalších výhodách tohoto kvalitního a pěkného oblečku naleznete zde - Obleček Cloud Chaser™ Soft Shell Jacket


Obleček K-9 Overcoat™ II - Ochranná vesta K-9 zabraňuje ztrátě tělesné teploty a chrání psy před větrem, deštěm, sněhem a kroupami. Integrovaný hrudníkový díl s nastavitelnými postranními sponami umožňuje nastavení podle potřeby, které zajišťuje bezpečí při energických činnostech.

Ať vaše cesty vedou po horách, v pouštích nebo po městě, vesta či obleček Ruffwear zvyšují pohodu i bezpečí při rozmanitých psích činnostech.

ZDE můžete vybírat, objednat nebo porovnat oblečky pro psy.

Outdoorové vybavení Ruffwear

Žádné komentáře:

Okomentovat